SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne mat 1 ne rrugen C
Çmimi :
€51,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192561
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Mat 1 në rrugën C
Banesa gjindet ne katin e 7 dhe ka këtë renditje:
*Sallon me kuzhine
*Një dhom gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Banesa shitet e mobiluar
Çmimi 53 000

Nr kontaktues tel+viber +38345905717
Informata rreth publikuesit
Swiss swiss
Prishtinë
045905717
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »