SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e mobiluar me qira te shkolla teknike
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
192562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen afer shkolles teknike.
Banesa gjindet ne katin V me ashensor dhe posedon:
Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Koridor
E mobiliar teresisht
Na kontaktoni: 046 189 871Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni "Noari"
Prishtinë
046189871
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »