SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 60m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 60m2 me qira ne "Qender" ose me sakteisht perball "Hotel Grand"
Ndodhet ne katin e pare e favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme ne nje rruge mjaft te frekuentuar
Posedon dy hapsira pune, nje nyje sanitare, dhe dy ballkona
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »