SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 96m2 ne shitje te 4 llullat !DELTA
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
192570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 96m2 ne shitje ne lagjen "4 llullat" ne nje pjese mjaft te favorshme te Prishtines ku ka afer qytetin per 2minuta
Eshte ndertim i ri nga viti 2012, ndodhet ne katin e gjashte te banimit me ashensor funksional, ndersa brenda apartamentit vlen te ceket se jane investuar shuma te medha per te ju ofruar akomodim dhe luksin e nevojshem, ka ndricim te mire me pamje nga lindja
Te gjitha mobiljet jane gjermane dhe me shije, ndersa renditja eshte- nje para-dhome, salloni, kuzhina e ndare me gjysem muri, dy dhoma gjumi, banjo, shpajzin
Ofrohet me mundesi te shitjes me mobilje ose pa ne baze te marrveshjes, mvaresisht nga kerksa juaj
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »