SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 230m2 Restorant me qira ne Kodren e Trimave !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
192571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 230m2 qe momentalisht operon si restorant ne "Kodren e Trimave"
Lokali ndodhet ne nje lokacion te favorshem e te qarkullueshem buze rruges kryesore, ne baze te veprimtarise momentale mund te ofrohet me qira per resotrant me invertar te gatshem ose anasjelltas, posedon 230m2 ne perdhese dhe me qasje rrugore
Ofrohet me marrveshje afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »