SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Rrugen B_Royal
Çmimi :
€82,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192591
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Rrugen B, kompleksi Royal, ka nxemje qendrore me Termokos, eshte komplet e mobiluar, 92.14m2, gjendet ne katin e 1-re
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 82000euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »