SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Mati 1 2+1
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:37
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa n Mati 1, ndertuar nga Vellezerit Asllani, banesa eshte ne prfundim e siper, gjendet ne katin e 6-te, ndertesa ka dy lifta funksional, 67m2
Banesa osedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 700€/m2

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »