SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Fush Kosov 88.7m2 te Cima
Çmimi :
€42,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
192595
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Fush Kosove, investitore Cima construction, kompleksi gjindet afer Britania Home dhe kompleksi Eliza. Siperfaqja 88.7m2 kati 1, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, banjo, depo, hapsira e koridorit, orientimi Veri-Lindje, e gatshme ne muajin Korrik 2018, çmimi 42.500 € 049899002
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »