SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje Veternik
Çmimi :
€185,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
19260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është dy katëshe, ka 250 m2 të shfrytëzueshme. Ka 4 dhoma gjumi, sallonin, kuzhinën, dy banjo, bodrum dhe garazhë. Shtëpia gjithashtu ka oborr. Posedon nxemje qëndrore (me pelet), sistem kabllovik si dhe sistem alarmi. Lokacioni : Shtëpia gjendet në Lagjen Qëndresa -Veternik informata e shitjes: Çmimi 185.000€ shitet nga agjencioni INTERCAPITAL
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »