SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 banesa te Rruga B
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa ne Rrugen B, njera gjendet ne katin e 4-te dhe tjetra ne katin e 5-te, kane siperfaqe 62m2.

Banesat kane kane kete renditje:
* Sallon me kuzhine
* Dhome gjumi
* Banjo
* Ballkon
* Korridor
Qmimi: 900 € per m2.

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »