SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Rrugen B_2+1
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:05
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Rrugen B, banesa eshte ndertim i Linproject, banesa eshte komplet e mobiluar, ka dokumentacion te rregullt, gjendet ne katin e 3-te, 84m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- dy banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 85 000€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »