SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE-TE STACIONI I TRENIT
Çmimi :
€48,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Fushe Kosove ne Rr,Metush Krasniqi me saktesishte te Stacioni i Trenit. Banesa gjindet ne katin e VI eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
shpajz

Pamjen e ka jug/perendim.

Ben ndrrim me ndonje banese me te madhe apo shpi..

Eshte e proces te legalizimit...

Cmimi 48.000 euro

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 433 667
+383 44 433 667 - viber
email: search-agency@live.com
o.ag
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »