SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese moderne me qira ne Mati 1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
14 Korrik
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Mati 1, afer Super Viv-es, banesa eshte extra e mobiluar, banesa ka dhe garazh, 76m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 400euro

Per me shume infromata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »