SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira Banesa 3 dhomshe 95m2 kati 1 Kodra e Diellit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
2 Korrik '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
19262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira kati 1, i shtëpisë, 95m2, 3 dhomëshe, në lagjen Kodra e Diellit, përball Postës së Vogël. Kati ka hyrje të veqantë, oborr dhe parking, dhomë e ndejës, kuzhinë të ndarë, 2 dhoma të fjetjes, korridor, banjo dhe ballkon.
Komplet e Mobiluar.

Çmimi: 270€

044443349
038248165
www.prona.net 
info@prona.net
Informata rreth publikuesit
Prona Net
Prishtinë
044 443 349
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »