SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa afer Qendres _ mobiluar
Çmimi :
€79,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:00
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa afer Qendres, rr. Bajram Kelmendi, banesa eshte komplet e mobiluar, moderne, gjendet ne katin e 3-te, 87m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 79 500 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+383 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »