SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në Shitje afer lagjes 038
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
192625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ne Shitje mbi lagjen 038 .
Shtepia eshte e ndertuar me nje arkitekture te veqante me 5 njesi (etazha).
2 garazha,depo.
4,60 ari oborr me pamje te hapur dhe gjelberim.
Izolimi i nivelit te larte.

Çmimi : 280,000 €(shitet me mobilje).

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »