SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSONJERE ME QERA NE ULPINAE-PERBALL HOTEL BACIT
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera garsonjeren ne Ulpiane me saktesishte perballe ish Hotel Bacit te Albi Market, garsonjera gjindet ne katin e 4 eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon qe shfrytezohet edhe per fjetje
kuzhine
koridor
banjo

Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!
044 968 171
049 83 88 66
+383 49 83 88 66 - viber
email: search-agency@live.com
o.bu
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »