SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne lagjen "Marigona Residence"
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me qira ne lagjen "Marigona Residence", me siperfaqe prej 174m2 + 40m2 bodrum dhe 270m2 oborr.

Shtepia ka kete renditje:
-Dhome dite
-Tri dhoma te gjumit
-Dy banjo
-Tri ballkone dhe
-Bodrum 40m2

Cmimi eshte 850 euro plus shpenzimet.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »