SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
192642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 ne shitje te "Parku i Qytetit" afer Life Fitness
Ndodhet ne katin e peste te banimit pa ashensor, me pamje nga parku i qytetit te prishtines (gjelbrim)
Banesa ka kete renditje- sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,koridor dhe terase
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »