SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANESË komode në Lagjen e Spitalit prapa SUPERVIVES
Çmimi :
€51,750.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA komode në Lagjen e Spitalit prapa SUPERVIVES, rruga Muharrem Fejza. Kati i 4-të. Sipërfaqja (69m²)

Renditja:

- Qëndrim Ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 1 Dhomë Gjumi

- Banjo

- Koridor

- Ballkon

E mobiluar, ngrohje elektrike nën dysheme, ashensor funksional me kartelë, interfon, mirëmbajtje, vënd i qetë për Banim.

- Çmimi 750 € (për m²)

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »