SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen Marigona Residence
Çmimi :
€390,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
192646
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 210m2 në shitje në lagjen Marigona Residence
Shtëpia gjendet në fshatin Preoc, në lagjen Marigona Residence, është tërësisht e mobiluar dhe e dizajnuar me arkitekt. Shtëpia ka ekstra nga standardi i lagjes Pishinë, Barbecue (grill), kuzhinë verore, ndriqimi mbrenda si dhe ne oborr, kamin, parcel me të madhe se shtëpitë tjera (5.20ari Truall) të kuadraturës 210m2 etj. Shitet ME MOBILJE si dhe për momentin është e lëshuar me qira për cmim 2,000€/muaj, me kontratë 3 vjetore deri në vitin 2020 me mundësi vazhdimi edhe për 2 vite tjera.
Shtëpia ka këtë renditje:
- Përdhesa:
1 Dhomë ndenje
1 Kuzhinë me tryezari
1 Garazhë (për momentin e mbyllur që shfrytëzohet si biblotekë)
1 WC
1 Depo

- Kati i I-rë:
3 Dhoma gjumi
2 Banjo
1 Utility
3 Ballkona


Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »