SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes (Gasonjere) ne Shitje ne Mati 1 (Pozhegu Brothers) 34m2
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa (Garsonjere) ne lagjen Mati 1 (Pozhegu Brothers).
Banesa ka 34 m2 dhe posedon:
-Dhome dite
-Kuzhine
-Banjo
Komplet e mobiluar,mobilje luksoze.
Kati III.

Çmimi: 32,000 €.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »