SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET URGJENT BANESEN 180m2 me SUPER QMIMË 59mij Euro
Çmimi :
€59,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
192669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SUPER OFERTË URGJENTË AGENCY HOME VIP SHETË BANESË në QENDER ISTOGUT 180m2 për vetem 59mij euro -Shesim Banesen që ndodhet mu ne qedër të Istogut per ball Kumunës .-Shesim Banesen me nje siperfaqe prej 180m2 -Shesim banesen me pronarë 1/1 Banesa posedon FletëPoseduese përkthehet mbrenda ditës te Noteri . ..........RENDITJA E BANESES..........1-Dhomë gjumi1-Dhomë gjumi 1-Bigg Sallonë 1-Kuzhinë 1-Banjo madhe 1-wc 1-Koridorë 3-Qasje ne Terasa (ballkon) -Banesa eshtë me sierfaqe prej 90 m2 -Banesa posedonë terasa Ballkon 90m2 -Banesa eshtë ndertim i ri -Banesa posedon Liftë (Ashensorë) -Banesa ndodhet ne poziten me te bukur te Qytetit ku ka pamje shum Piktureske-Banesa ka pamje nga Natyra- Bjeshkët nga qyteti nga 3 Anët e Qytetit ka pamje Banesa ndodhet ne katin e 5 - Ju qe deshironi nje super banesë me super Qmimë me super pozitë ku gjdo gjë elemtare eshtë afer jushë ja mundesija per ju -Ju qe deshironi te jetoni ne Qederë Qytetit ne një super banes kjo mundesi vjen vetem nje herë ju mir presim Shitet ne menyrë urgjente me super super Qmimë per vetem e vetem 59.000 mij Euro----- A G E N C Y - H O M E - V I P --------Të interesuarit mund të më kontaktojnë .Ne +386-49-699964 viber tango WhatsApp . Ne +377-44-699964 viber tango WhatsApp . Ne Skype Agency home vip Kosovo Ne facebook Home Vip-a Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »