SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Okazion shitet apartament 2+1 ( i mobiluar )
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
106 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192670
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartament 2+1 per shitje ne ish rrugen “Irfan Tomini” sot ne rrugen “Isuf Elezi” ne hyrje te bllokut te vilave, Njesia Administrative nr. 5. Tirane.
Pallati ka cilesi shume te mire ndertimore dhe ju ofron siguri, furnizim normal me uje dhe energji elektrike, ka shkalle me ndriçim natyral, ashensor dhe administrim korrekt.
Me nje siperfaqe totale prej, 106.60 m2. Sip. te brendshme prej, 97.39 m2 banesa eshte shume funksionale e ndare ne dhome ndenje , 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ka organizim shume te mire te dhomave te mbushura me drite dielli gjate gjithe dites. Ai shtrihet nga lindja ne jug, i fresket ne vere dhe ngrohte ne dimer. Ka kondicioner ne çdo dhome. (inverter).
Ballkoni i madh trajtuar me duralumin dhe tenda speciale, ofron pamje te mrekullueshme te zones perreth .
Zona eshte e qete, e zhvilluar dhe shume e preferuar si per vendasit ashtu edhe per te huajt. Ketu do te gjeni te gjitha sherbimet qe ju nevojiten, dyqane te ndryshme, supermarkete, minimarkete, bar-kafe, restorante, furre buke, farmaci, tregje frutash, etj.
Kopesht per femije, shkolle 9 vjeçare e te mesme, shtetrore , private dhe tre universitete , publike dhe privat.
Ndertesa ka akses te plote ne rruget kryesore , eshte 60m nga buleverdi “Bajram Curri” dhe vetem 300 m nga unaza e madhe qe lidh qendren “Kristal”me pallatin me shigjeta duke siguruar keshtu dalje te shpejte si ne drejtim te qendres se Tiranes dhe ne 4 drejtimet kryesore te vendit.
Apartamenti shitet i mobiluar plotesisht.
Kjo prone eshte e pajisur me hipoteke.
Cmimi . 105.000 Euro, i diskutueshem.

Nr.kontakti.
0684149465 / 0692868836 .
Imeil; lekgjeta@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Lek
Tirana, Albania
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »