SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Veternik
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:10
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
192682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është dy katëshe dhe ka një siperfaqe prej 200m2 dhe është e shtrirë në 3 Ari Truall,dhe posedon edhe sistemin e ngrohjes qendrore,po ashtu posedon edhe një rezervuar uji me një kapacitet prej 2000 L . Shtëpia ka një lokacion tejet të mirë dhe shumë afër qendrës së kryeqytetit.Shtëpia ka këtë renditje :

Kati i 1 :

Një Dhomë Dite me Kuzhinë dhe Tryezari
Koridori
Një Banjo dhe
Një Depo

Kati i 2 :

Tri Dhoma Gjumi
Koridori
Një Banjo dhe
Dy Ballkona

Vlen të cekët se shtëpia posedon edhe Garazhen me një siperfaqe prej 30m2.

Çmimi : 180.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »