SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qera ne Veternik
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
192686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qera ne Veternik .

Shtepia i ka kater hyrje secila hyrje i ka nga 210m2 plus bodrumi i cili eshte 235m2 dhe oborrin, shtepia ka sistemin e alarmit ne secilin hyrje ka mundesin per agregat si dhe të gjitha paisjet e nevojshme per banim, po ashtu sipas kerkeses ose nevojes se banuesit i plotesohen te gjitha gjerat e nevojshme per banim.

Hyrjet jan në forme duplex secila hyrje dmth i ka dy kate, ku ne katin e par eshte Dhoma e dites i cili i ka 70 m2,
Kuzhina 15m2 , banjon shum te madhe,
Pastaj kati i dyt koridorin ormanin per rroba në koridor banjon me kad te perbashket,
Kater dhoma gjumi me nga 17m2 si dhe nje banjo ne dhome dmth gjithsej tri banjo per se cilin hyrje.

Kater Hyrjet i kan hyrjet e veqanta dhe jan shum te shfrytezueshme.

Pra te kater hyrjet jan njëjta me madhesi dhe te kompletuara dhe te rregulluara shumë mir.


Çmimi për nje hyrje eshte: 1000 Euro

Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni në:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »