SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan ( Kodi: 519/18 )
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
192687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti Sh,p.k ka ne shitje Shtepine ne gjilan,
ne rrugen Nena Tereze.
Shtepia eshte e re e ndertuar, eshte 2 kateshe
ne katin e pare ka keto renditje:
Sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi,banjo, koridor dhe shpajz
Kati i 2te: ka 4 dhoma gjumi dhe banjo.
E pa mobiluar, nuk eshte e Izoluar
Ka 3 Ari Toke
Ka flete Poseduese
Gjithashtu bene ndrrim me Banese, kudo ne Gjilan
Cmimi i shtepise eshte 80,000 Euro
Per me shume info kontaktoni :
+383 46 121 030 / +383 46 121 033
ose E-mail: Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Gavran [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »