SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 80m2 me qira në lagjen Qafa, te MINI MAX.
Çmimi :
€880.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80m2 me qira në lagjen Qafa, te MINI MAX.
Banesa gjendet në objektin ku ku ka qenë qendra tregtare Mini Max, ka gjithsej 3 ashensor, sigurim fizik dhe me kamera sigurie, është tërësisht e mobiluar dhe XI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo


Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 045/55 99 66
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »