SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
192700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Sllovenia Sporti, banesa eshte komode komplet e mobiluar,moderne, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »