SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 75m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
192704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 75m2 me qira ne "Mat 1" ose me saktesisht perballe kompleksit "Tregtia"
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, ofrohet per marrveshje afatgjate familjare me mundesi cmimi te diskutushem
Banesa ka dy dhoma gjumi dhe salon me kuzhin,ballkon banjo,eshte e pa mobiluar
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »