SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 4 Lagja Spitalit
Çmimi :
€39,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
192713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (afër shkollës Pavarsia, te furra Diellza 2, rruga Muharren Fejza) me sipërfaqe 60m2, kati i 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kizhin, dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, banesa është ndërtim e sipër, përfundon Qershor 2018. Kontrata bëhet të Noteri,

Ndërtim i ri.
Çmimi: 39.000€.


+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »