SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 30 Ari Truall me mundësi ndarje, në Hajvali
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '19
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
192719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 30 Ari Truall në Hajvali (Mbrapa Pompës Mili Përball Rezidences banesore Pacolli). Trualli gjendet 200 Metra prej rrugës Kryesore, ka rrugë të shtruar me zhavor, afër janë: ujë, rrymë, dhe kanalizim . Trualli ka mundësi ndarje nga 5 Ari ose 10 Ari sipas marrëveshjes. Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E pershtatshme per Magazine, Shtepi dhe veprimtari te ndryshme.

Çmimi: 4.500€.


+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »