SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 2 dhomëshe 42m2 kati 5 Ulpian
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Prill '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
192721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Ulpiana (afër, Fontanes), me sipërfaqe 42m2 (neto) kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e rinovuar, ka parking rrugor, ka ujë 24H. Banesa është me dokumenta ne rregull, me flete poseduse.


Çmimi: 47.000€.

+383/ 44245454(VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »