SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet 16 Ari Truall ndërtim i Lart Mati 1
Çmimi :
€18,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
192724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 16 Ari Truall për ndërtim të lart në lagjen Mati 1 (afër Depo-së Përparimi). Trualli ka rrugë, ujë, rrymë, dhe kanalizim . Vend i rrafshet, me dokumenta ne rregull me flet poseduse. E dedikuar për ndërtim te Lart, me koeficienti 2.0

Çmimi: 18.000€. I negocjushem.

+383/ 245454(VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »