SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 87m2 me qira ne Mat 1 !DELTA
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
192727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 87m2 me qira ne lagjen "Mati 1" ose me saktesisht afer super viva
Ndodhet ne katin e trete te banimit me ashensor funksional, ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, dhomen e dites me kuzhine, banjo, depo dhe ballkonin ofrohet e mobiluar teresisht per familjare me qendrim afat gjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »