SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 72m2 me qira te Shtepia e Pleqeve !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
192730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 72m2 me qira te "Shtepia e Pleqeve" ose afer Hamburger Aba
Banesa ndodhet ne katin e trete te banimit, ndersa ka kete renditje- dy dhoma gjumi, dhome ndeje, banjo dhe ballkon
Ne nje pozite te favorshme te qytetit, ku ka sherbimet komunale sic jane QMF, komuna, marketet, qerdhen e femijeve duke u rindertuar etj
Ofrohet me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »