SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Ulpiane!DELTA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
192732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 50m2 ne Ulpiane.Banesa gjendet tek "Fontana" dhe eshte ne katin e 6te me ashensor funksional.Banesa eshte e renovuar komplet dhe ka kete renditje:
Sallon me kuzhine,
Dhome gjumi,
Banjo,
Koridor,
Ballkon/terase.
Banesa ka ngrohje qendrore nga termokosi si dhe parking te mjaftueshem.Banesa eshte e lire nga 1 qershori.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat: 049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »