SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall deri në 152 Ari në shitje në Magj. Prishtinë - Ferizaj.
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
15200 m²
ID e produktit :
192737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli gjendet në magjistralen Prishtinë - Ferizaj afër fabrikës “Xela” dhe “Hotel Beka”.
Trualli prej 152 Ari është i ndarë në dy parcela nga 78 dhe 74 Ari, dhe shitet edhe ndaras.
Trualli ndodhet në zonë industriale, është 100m nga rruga dhe është i përshtatshëm për biznes.
Çmimi 1800 €/Ari.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »