SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qira banesa 85m2 ne Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
192741
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet me qira banesa 85m2 ne Mati 1.Banesa gjendet afer "Viva Fresh Store" dhe eshte ne katin e 4te.Banesa ka kete renditje:sallonin me kuzhine,2 dhoma gjumi ,banjo dhe ballkon.
Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat: 049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »