SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen e Spitalit 60.7m2
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
192744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen e Spitalit Rr. Muharrem Fejza 60.7m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 700 euro m2
Code 20034
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »