SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap truallin me qera - 044283929
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
192755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap truallin 1hektar me qera pas 1 viti, Trualli gjindet ne magjistralen Prishtine-Gjilan kilometri i 19 afer fshatit Mramor dhe liqenit te Badovcit,Trualli eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e Biznesit e sidomos per nderrmarrje Bujqesore :Posedon uje - Rryme - Rrethoje = sistem Ujitje - Dalje ne rrug magjistrale para dhe mbrapa. Leshohet vetem trualli pa sera..te gjith te interesuarit kontakt ne Nr :044283929
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »