SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ipet me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
192759
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ipet me qera dhe gjindet ne lagjen Bregu i Diellit afer furres Qerimi 1 dhe gjindet ne katin e 1 e saporinovuar.Banesa ka kete renditje dhoem dite dhome gjumi kuzhine sallon dhe ballkon
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »