SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hapsira me qera per Biznes-Depo,Magazina,Punetori&etj..
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Madhësia :
15000 m²
ID e produktit :
19276
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NE KOSOVE PRIZREN ZONA INDUSTRIALE RRUGA PER NASHEC-BESIM SHALA
JEPEN ME QERA OBJEKTE BIZNESI:DEPO,MAGAZINA,PUNETORI,LOKAL,ZYRE,DYQAN,AMBJENT ETJ..
PREJ 100m²GJER 20.000 m² ME ÇMIME SHUMË TË FAVORSHME .
OBJEKTET JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE KATI PERDHES.
OBJEKTET JANE NE GJENDJE TE GATESHM EDHE TE GJITHA KUSHTET PER PUNE.
OBJEKTET BIZNESI KANE VEND PARKIM DHE PARKING TE MJAFTUESHEM
OBJEKTET BIZNESI SIGURON INFRASTRUKTURE TE FAVORSHME PER PRODHIMTARI DHE TREGTI
OBJEKTET BIZNESI FURNIZON 24 /h ME E.ELEKTRIK INDUSTRIAL
OBJEKTET BIZNESI SIGURIM, FIZIK DHE ÇASJE NE OBJEKTE 24/h.
OBJEKTET BIZNESI SIGURON UJE 24/h.

MIRE SE VINI !
businesscenter-pap@live.com
Informata rreth publikuesit
BUSINESSCENTER PAP
Prizren
044-542552
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »