SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP BANESE ME QERA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
192765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
JAP BANESEN ME QERA E PERSHTATSHME PER STUDENTA I KA 2 DHOMA TE FJETJES DHE SALLON E KUZHINE BANJO GJENDET NE LAGJEN E MUHAXHEREVE ME SAKTESISHT AFER HOTEL AFA
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »