SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen e "Muhaxherëve"
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
89 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
192766
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese ne shitje ne lagjen e "Muhaxherëve", kati i dyte, me siperfaqe 88,5m2, ka kete renditje:

-dhome dite me kuzhine
-tri dhoma te gjumit
-banjo
-wc dhe
-ballkon.

Cmimi eshte 900 euro per m2, i pa negociueshem.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »