SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
#SHITEN#2 DUPLEX në Emshir në kompleskin ILIAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
192770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#SHITEN#2 DUPLEX në Emshir në kompleskin ILIAN...▪️Kompleksi ILIAN ka një ndërtim shum cilësor .banesat janë ndërtuar me standarte europiane,kompleksi përbëhet prej gjithsej 4 llamellave.▪️Ka hapsirë të madhe gjelbëruse,parking të jashtëm,parking nëntoksor(garazha)ka një pozitë mjaftë të mirë për banim:▪️Duplexat kanë sip:—145m2(banim) dhe 45m2 terasa/kati 1 dhe 2///—103m2(banim) dhe 17m2 terasa/kati 1 dhe 2///▪️Janë në fazen përfundimtare të ndërtimit..—————————————————————————— info:+38345653447 Facebook:Maison Patundshmëri email:alisinani25@gmail.com

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »