SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Ulpiane pas AAK - SuperVIVA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
192779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Ulpiane pas AAK - SuperVIVA ish banesat e JU Programit.
Banesa ka 65 m2 NETO: 1 dhome gjumi, 1 sallon, kuzhine, banjo, 2 ballkone, depo, parking. Eshte e mobiluar dhe komplet e renovuar.
TermoKOS nxemje, uje 24 ore, dere te blinduar, para hymje etj.
Banesa leshohet per qendrim afatgjate - pres te interesuar familjare, jo student.

Kontaktet:
044 116 300
049 116 300

Viber:
+38344116300

Cmimi nuk diskutohet.
Informata rreth publikuesit
L
Ferizaj
044116300
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »