SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje ne Lagjjen Arberia !DELTA
Çmimi :
€420,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
192788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 350m2 ne shitje ne Lagjjen Arberia.
ne Rr.Bajram Curri 81 (afer Piceris Amadeus) me sipërfaqe 4,5 ari truall dhe sipërfaqe ndërtimi mbi 350 metra katror, e pamobiluar.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te mire banimi dhe ka kete renditje:
-Kati përdhesë: 3 dhoma, dy kuzhina,banjo, kotlli me mundësi nxemjeje me naftë, drunjë dhe rrymë.

-Kati parë: dhoma e ditës me sallon, tërpezaria, kuzhina, dy dhoma fjetjeje, dy banjo, dy ballkona.

-Kati i dytë: katër dhoma, kuzhina, tërpezaria, banjo,
dy ballkona.
Shtëpia posedon dy garazha, depo.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »