SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dragodan te ambasada e Austris
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
192789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Dragodan te ambasada e Austris 80m2 kati i II
Banesa është komplete e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy banjo
*Ballkon
Cmimi 300 euro
Code 10059
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »