SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 310m2 me qira ne lagjjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
310 m²
ID e produktit :
192790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 310m2 me qira ne lagjjen Mati.
Banesa ndodhet ne nje zone mjafte te mire banimi dhe posedone:
-Dy kate te shtepise dhe bodrumin
Garazhe dimensioni 6.4 X 3.7 me dyer automatike dhe bodrum për nxemje qendrore sistemi me rryme dhe me pelet

-Kati i parë ka sallon të hapur i mobiluar me mobilje, air kondicion, kaminë me dru, kuzhine moderne me te gjitha pajisjet e kuzhinës, trapezari me dalje ne verande dhe oborr, dhome e mobiluar e pritjes–pune me ballkon, Banjo/WC/tush..

-Kati i dytë ka tre dhoma gjumi, dhomën e prindërve e mobiluar ne mënyrë standarde, banjo/WC/tush kabine duke përfshirë edhe pjesën për gardërobën dollapë te sistemit amerikani dhe dy dhoma tjera gjumi për fëmijë me ballkone dhe terase shume e madhe, mobilet krevatet për fëmijë, dollape, korridori dhe Banjo /WC/ për dhomat e fëmijëve.

Ngrohje qendrore te sistemit me pelet opcion edhe me rryme, sistemin e ujit me bojler te madhe me ngrohje qendrore dhe me rryme per tere shtëpinë (300Ltr).
Sistemin e kamerave dhe sistemin e sigurisë alarm brenda dhe jashtë shtëpisë duke e mbuluar edhe oborrin.
Shtëpia është e ndërtuar në 4ari oborr të gjelbëruar dhe është e rrethuar me muri dhe me grilla.
Alternative e rrymës me sistemin amerikan te invertorit ku janë te kyqura i gjithë ndriçimi i shtepise, TV dhe Alarm.

Përveç garazhes ka mundësi parkimi edhe për një veturë tjetër ne oborr dhe gjithashtu edhe parkim ne rruge (dy vetura).

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »